Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (1236 entries)

en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
sk:  Pokyny na úpravy šablón nájdete v našej <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">príručke prispôsobenia</a>.

en:  and
sk: a

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
sk: požiadajte administrátora, aby nastavil iný URL slug udalostí.

en: $25 towards any Stellar product using code <u>%s</u>
sk: 25 $ na akýkoľvek produkt Stellar s použitím kódu <u>%s</u>

en: %1$s for %2$s - %3$s
sk: %1$s pre %2$s - %3$s

en: %1$s from %2$s
sk: %1$s pre %2$s

en: %1$s or %2$s
sk: %1$s alebo %2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
sk: %1$s plánované na: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
sk: %1$s plánované na: %2$s. %3$sPozri %4$s

en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
sk: %1$sNiekedy veci jednoducho nefungujú podľa očakávania. %2$stránka na riešenie problémov%3$s obsahuje množstvo zdrojov, ktoré vám pomôžu vrátiť sa na správnu cestu.%4$s

en: %1$sThe Events Calendar comes with a default API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %2$sGoogle Maps API key%3$s.%4$s
sk: %1$sKalendár udalostí sa dodáva s predvoleným kľúčom API pre základné funkcie máp. Ak chcete používať pokročilejšie funkcie, ako sú vlastné špendlíky na mape alebo dynamické načítanie mapy, budete si musieť zaobstarať svoj vlastný %2$skľúč rozhrania API služby Mapy Google%3$s.%4$s

en: %d%% complete
sk: %d%% dokončené

en: %s (post ID %d) created.
sk: %s (post ID %d) vytvorený.

en: %s (post ID %d) updated.
sk: %s (post ID %d) aktualizovaný.

en: %s Categories
sk: Kategórie %s

en: %s Category
sk: %s Kategória

en: %s Cost
sk: %s Cena

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
sk: Všetky %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
sk: Všetky %s

en: %s Information
sk: %s informácie

en: %s Name Already Exists
sk: %s Meno už existuje

en: %s Name already exists
sk: Meno %s už existuje

en: %s Name:
sk: %s Názov:

en: %s Navigation
sk: %s Navigácia

en: %s Options
sk: %s Možnosti

en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: %s Tags:
sk: %s Značky:

en: %s Views Navigation
sk: %s Navigácie Zobrazení

en: %s Website
sk: %s Stránka

en: %s ago
sk: Pred %s

en: %s cannot be a duplicate
sk: %s nemôže byť duplicitné

en: %s cannot be the same as %s.
sk: %s nemôže byť také isté ako %s

en: %s draft updated.
sk: Koncept %s  aktualizovaný.

en: %s from now
sk: %s odteraz

en: %s item | %s items
sk[0]: %s položka
sk[1]: %s položky
sk[2]: %s položiek

en: %s must be a number between 0 and 21.
sk: %s musí byť číslo medzi 0 a 21.

en: %s must be a number or percentage.
sk: %s musí byť číslo alebo percento.

en: %s must be a phone number.
sk: %s musí byť telefónne číslo.

en: %s must be a positive number.
sk: %s musí byť kladné číslo.

en: %s must be a valid HTML color code.
sk: %s musí byť platný kód farby HTML.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sk: %s musí byť platnou URL značkou (číslice, písmená, pomĺčky a podčiarkovníky).

en: %s must consist of 5 numbers.
sk: %s musí obsahovať 5 číslic.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sk: %s musí obsahovať len písmená, číslice, pomĺčky, apostrofy a medzery.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sk: %s musí obsahovať len písmená, medzery, apostrofy a pomĺčky.

en: %s must contain numbers and letters only
sk: %s musí obsahovať len číslice a písmena

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sk: %s musí obsahovať číslice, písmená a bodky.

en: %s must have a value that's part of its options.
sk: %s musí mať hodnotu, ktorá je súčasťou výberu.

en: %s published.
sk: %s publikované.

en: %s restored to revision from %s
sk: %s je obnovené na verziu  z  %s

en: %s saved.
sk: %s uložené.

en: %s submitted.
sk: %s odoslané.

en: %s updated.
sk: %s aktualizovaná.

en: (Estimated time: %1$s minute)
sk: (Odhadovaný čas: %1$s minúta)

en: (Estimated time: %1$s minutes)
sk: (Odhadovaný čas: %1$s minút)

en: (Untitled Venue)
sk: (Nepomenované miesto podujatia)

en: (Untitled)
sk: (Bez názvu)

en: (View Full %1$s Description Here: %2$s)
sk: (Zobraziť celý %1$s Popis tu: %2$s)

en: (click here for details)
sk: (kliknite tu pre viac informácií)

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
sk: 0= vzdialiť, 21 = priblížiť.

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 year
sk: 1 rok

en: 2 years
sk: 2 roky

en: 24 hours
sk: 24 hodín

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 3 years
sk: 3 roky

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 72 hours
sk: 72 hodín

en: 9 months
sk: 9 mesiacov

en: <strong>Check out your calendar to see the improved designs live on your site.</strong> If you have a question or need help, %1$s or %2$s.
sk: <strong>Pozrite si svoj kalendár a pozrite si vylepšené návrhy naživo na svojej lokalite.</strong> Ak máte otázku alebo potrebujete pomoc, %1$s alebo %2$s.

en: A Google Map API KEY is required to view the map
sk: Vyžaduje sa kľúč API služby Mapy Google, aby ste videli mapu

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
sk: Plne navrhnutá a nadizajnovaná téma pre vašu stránku udalosti.

[ctx: A link telling users to disable an extension that may conflict.]
en: You are using the Inherit Theme Fonts extension. Font control is now built into %1$sThe Events Calendar's options in the WordPress Customizer.%2$s Please disable the Inherit Theme Fonts extension to prevent conflicts with The Events Calendar.
sk: Používate rozšírenie Inherit Theme Fonts. Ovládanie písma je teraz zabudované do %1$sMožností Kalendára udalostí v nástroji WordPress Customizer.%2$s Zakážte rozšírenie Inherit Theme Fonts, aby ste predišli konfliktom s Kalendárom udalostí.

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
sk: Dnes nie sú žiadne udalosti.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
sk: Nie sú žiadne nadchádzajúce %1$s.

en: A valid license key is required for support and updates
sk: Pre podporu a aktualizácie je požadovaný platný licenčný kľúč.

en: API Keys
sk: API Kľúče

[ctx: Abbreviation for the miles unit of measure]
en: mi
sk: míle

[ctx: Actions header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Actions
sk: Akcie

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate %s
sk: Aktivovať %s

en: Activate Block Editor for Events
sk: Aktivovať Editor blokov pre Udalosti

en: Activate Plugin
sk: Aktivovať modul

en: Active
sk: Aktívne

en: Active Users:
sk: Aktívny používatelia:

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add Button Text
sk: Pridať text tlačidla

en: Add Commerce Tools
sk: Pridať obchodné nástroje

en: Add Content Restriction
sk: Pridať obmedzenie obsahu

en: Add Cost Currency Symbol
sk: Pridať symbol meny nákladov

en: Add Courses
sk: Pridať kurzy

en: Add Description...
sk: Pridať popis ....

en: Add Donations
sk: Pridať dotáciu

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
sk: Pridajte informácie o udalosti a účastníkovi do podrobností objednávky WooCommerce

en: Add Event Categories in document settings
sk: Pridať Kategórie udalosti v nastaveniach dokumentu

en: Add Event Website
sk: PRidať webovú stránku udalosti

en: Add Google Maps Display and Link Options
sk: Pridajte možnosti zobrazenia a prepojenia v Mapách Google

en: Add HTML after event content
sk: Pridať HTML za obsah udalosti

en: Add HTML before event content
sk: Pridať HTML pred obsah udalosti

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add New %s
sk: Pridať nový %s

en: Add New %s Category
sk: Pridať novú kategóriu %s

en: Add New Aggregator Record
sk: Pridať nový záznam agregátora

en: Add Phone
sk: Pridať telefón

en: Add Price
sk: Pridať cenu

en: Add Security
sk: Pridať zabezpečenie

en: Add Starter Templates
sk: Pridať počiatočné šablóny

en: Add a Featured Image from the Document Settings sidebar
sk: Pridať Hlavný obrázok z bočného panelu Nastavenia dokumentu.

en: Add another %s
sk: Pridať iný %s

en: Add email
sk: Pridať e-mailovú adresu

en: Add existing Organizer
sk: Pridať existujúceho organizátora

en: Add keywords by displaying linked tags.
sk: Pridať kľúčové slová zobrazovaním prepojených značiek.

en: Add license key
sk: Pridať licenčný kľúč

en: Add me to the list
sk: Pridajte ma do zoznamu

en: Add more sources
sk: Pridať viac zdrojov

en: Add or Find
sk: Pridať alebo nájsť

en: Add or find a venue
sk: Pridať alebo nájsť miesto podujatia

en: Add or find an organizer
sk: Pridať alebo hľadať organizátora

en: Add tags in document settings
sk: Pridať značky v nastaveniach dokumnetu

en: Add tickets and RSVP to any post
sk: Pridajte lístky a odpovedzte na akýkoľvek príspevok

en: Add to Google Calendar
sk: Pridať do Google Kalendára

en: Add to calendar
sk: Pridať do kalendára

en: Add to iCalendar
sk: Pridať do iCalendar

en: Add website
sk: Pridať webovú stránku

en: Additional Content
sk: Dodatočný obsah

en: Additional Functionality
sk: Prídavné funkcionality

en: Additional views
sk: Ďalšie pohľady

en: Address:
sk: Adresa:

en: Adjust Label
sk: Upraviť štítok

en: Adjust colors, fonts, and more with the WordPress Customizer.
sk: Úprava farby, písma a ďalšie položky pomocou nástroja WordPress Customizer.

en: Adjust your timezone
sk: Nastavte časovú zónu

en: Advanced Google Maps functionality
sk: Pokročilá funkcia máp od Google

en: Advanced Post Manager
sk: Pokročilý správca článku

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Alaska
sk: Aljaška

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: All
sk: Všetky

en: All %s
sk: Všetky %s

en: All %s Categories
sk: Všetky %s kategórie

en: All Aggregator Records
sk: Všetky záznamy agregátora

en: All Day
sk: Celý deň

en: All Day Event
sk: Celodenná udalosť

en: All Extensions
sk: Všetky rozšírenia

en: All FAQs
sk: Všetky často kladené otázky

en: All Solutions
sk: Všetky riešenia

en: All calendar and event pages
sk: Všetky stránky kalendára a udalostí

en: All data present within a CSV or ICS file and external URLs (for events, venues, organizers, and tickets)
sk: Všetky údaje prítomné v súbore CSV alebo ICS a externých webových adresách (pre podujatia, miesta konania, organizátorov a vstupenky)

en: All day
sk: Celý deň

[ctx: All day label for event]
en: All day
sk: Celý deň

en: All information (data) is retained in the local database indefinitely, unless otherwise deleted.
sk: Všetky informácie (údaje) sú uchovávané v lokálnej databáze na dobu neurčitú, pokiaľ nie sú vymazané inak.

en: All items on this page were selected.
sk: Všetky položky na tejto stránke boli vybraté.

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
sk: Všetky naše doplnky na správu prémiových udalostí s výraznou zľavou.

en: All scheduled imports are currently suspended, and no events will be imported.
sk: Všetky plánované importy sú momentálne pozastavené a nebudú importované žiadne udalosti.

en: Allow users to search for events by category, tag, venue, organizer, day of the week, time of day, and price.
sk: Umožnite používateľom vyhľadávať udalosti podľa kategórie, značky, miesta konania, organizátora, dňa v týždni, času dňa a ceny.

en: Alternative photo view
sk: Alternatívne zobrazenie fotografie

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: An event having a post meta value of `%s` hour (12-hour) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
sk: Udalosť, ktorej článok obsahuje meta hodnotu `%s`  hodín (12-hodinový formát času) nie je platná. Uistite sa, že je v rozsahu od 0 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (24-hour) is not valid. Make sure it is from 0 to 23.
sk: Udalosť, ktorej článok obsahuje meta hodnotu `%s` hodiny (24-hodinový formát času) nie je platná. Uistite sa, že je v rozsahu od 0 do 23.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (am/pm) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
sk: Udalosť, ktorej článok obsahuje meta hodnotu `%s` hodiny (am/pm) nie je platná. Uistite sa, že je v rozsahu od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` meridian is not valid. Make sure it is either `am` or `pm`, or remove it entirely if using the 24-hour format.
sk: Udalosť, ktorej článok obsahuje meta hodnotu `%s` stredozemného času nie je platná. Uistite sa, že je buď vo formáte `am` alebo `pm`, alebo ho odstráňte úplne, keď používate 24-hodinový formát času.

en: An event having a post meta value of `%s` minutes is not valid. Make sure it is from 0 to 59.
sk: Udalosť, ktorá má meta hodnotu príspevku `%s` minút, je neplatná. Uistite sa, že hodnota je od 0 do 59.

en: An event with the specified ID does not exist.
sk: Udalosť so špecifikovaním ID neexistuje.

en: An organizer with the specified event does not exist.
sk: Organizátor so špecifikovanou udalosťou neexistuje.

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Apply
sk: Použiť

en: April
sk: Apríl

en: Are you sure you want to reverse the recurring event system migration process?
    
    - You will no longer be able to use the new recurring event and Series features.
    - All event edits you have made since migration will be lost.
    - As with migration, you will not be able to edit events or calendar options during this process and some frontend actions will be paused.
    - Reverse migration should take less time than the original migration, but there is no time estimate available.
sk: Ste si istí, že chcete vrátiť proces migrácie systému opakujúcich sa udalostí?
    
    - Nebudete už môcť používať nové funkcie opakujúcich sa udalostí a sérií.
    - Všetky úpravy udalostí, ktoré ste vykonali od migrácie, budú stratené.
    - Rovnako ako pri migrácii, počas tohto procesu nebudete môcť upravovať udalosti ani možnosti kalendára a niektoré akcie na frontende budú pozastavené.
    - Spätná migrácia by mala trvať kratšie ako pôvodná migrácia, ale nie je k dispozícii žiadny časový odhad.

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
sk: Požiadajte správcu stránku, aby upravil %s slug

en: Asynchronous
sk: Asynchrónny

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Automatic Updates
sk: Automatické aktuálizácie

en: Automatic imports will be paused until migration is complete.
sk: Automatické importy budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Available %s
sk: Dostupné %s

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bhutan
sk: Bhután

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské indickooceánske územie

en: Browse Extensions
sk: Rozšírenia vyhľadávača

en: Brunei Darussalam
sk: Brunej

en: Build better WordPress websites with Kadence.
sk: Vytvárajte lepšie webové stránky WordPress s Kadence.

en: Built with developers in mind.
sk: Postavené s ohľadom na vývojárov.

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to Google Calendar
sk: Pridaj udalosť do Google Kalendára

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to iCal
sk: Pridať udalosť do iCal

en: CSV File Formatting and Examples
sk: Formátovanie a príklady súboru CSV

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calendar of %s
sk: Kalendár z %s

en: Calendar powered by %s
sk: Kalendár používa %s

en: Calendar widget areas
sk: Oblasti miniaplikácií kalendára

en: California
sk: Kalifornia

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Can I have a seating chart associated with my tickets?
sk: Môžem mať k lístkom priradený rozpis sedadiel?

en: Canada
sk: Kanada

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Migration
sk: Zrušiť migráciu

en: Cancel Migration Preview
sk: Zrušiť ukážku migrácie

en: Cancelation complete.
sk: Zrušenie dokončené.

en: Cancelation in progress
sk: Prebieha zrušenie

[ctx: Canceled label for filter bar to hide canceled events.]
en: Hide canceled events
sk: Skryť zrušené udalosti

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
sk: Zrušené

en: Category
sk: Kategória

en: Category:
sk: Kategória:

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: Check for updates
sk: Kontrola aktualizácií

en: Check out the available add-ons.
sk: Prezrieť si dostupné doplnky

en: Check to enable maps for events and venues.
sk: Zaškrtnutím povolíte mapy pre udalosti a miesta konania.

en: Chile
sk: Čile

en: China
sk: Čína

en: Choose File
sk: Vybrať súbor

en: Choose File:
sk: Vyberte súbor:

en: Christmas Island
sk: Vianočné ostrovy

en: City
sk: Mesto

en: City:
sk: Mesto:

en: Clear
sk: Jasné

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
sk: Kliknutím automaticky zlúčite identické miesta a organizátorov.

en: Click to view a Google Map
sk: Klikni na zobrazenie Google Map

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy (Keeling)

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Common Issues
sk: Časté problémy

en: Community
sk: Komunita

en: Community Events
sk: Verejné udalosti

en: Comoros
sk: Komory

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sk: Validácia zlyhala, pretože nebola vložená žiadna porovnávaná hodnota do poľa %s

en: Configure Settings
sk: Upraviť nastavenia

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Congo
sk: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
sk: Kongo, demokratická republika

en: Connect to Eventbrite
sk: Pripojiť k Eventbrite

en: Continue Reading
sk: Čítať ďalej

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Copy to clipboard
sk: Skopírovať do schránky

[ctx: Cost range separator]
en:  –
sk:  -

en: Cost:
sk: Cena:

en: Could not save %s.
sk: Nie je možné uložiť %s.

en: Country
sk: Krajina

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
sk: Zoznam krajín musí byť formátovaný ako jedna krajina na riadok vo formáte: <br>US, Spojené štáty americke <br> UK, Spojené kráľovstvo.

en: Country:
sk: Krajina:

en: Create Eventbrite tickets and events right from your WordPress dashboard.
sk: Vytvorte vstupenky a udalosti Eventbrite priamo z hlavného panela WordPress.

en: Create New %s
sk: Vytvoriť Novú %s

en: Create Organizer
sk: Vytvoriť organizátor

en: Create an Event
sk: Vytvoriť udalosť

en: Create or Find an Organizer
sk: Vytvor alebo nájdi organizátora

en: Create: <%= term %>
sk: Vytvoriť: <%= term %>

en: Creating Tickets
sk: Vytváranie lístkov

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sk: Chorvátsko (Miestny názov: Hrvatska)

en: Cron-based
sk: Založené na crone

en: Cuba
sk: Kuba

en: Currency
sk: Mena

en: Currency Symbol:
sk: Symbol meny:

en: Currency symbol
sk: Symbol meny

en: Currency symbol follows price
sk: Symbol meny nasleduje po cene

en: Currency symbol follows value
sk: Symbol meny uvádzať za hodnotou

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
sk: Za cenou

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
sk: Pred cenou

en: Current Page
sk: Aktuálna strana

en: Current usage
sk: Aktuálna spotreba

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole vymazané.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole aktualizované.

en: Customizer
sk: Prispôsobiť

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
sk: Hlavná %s Stránka

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: Date
sk: Dátum

en: Date & Time
sk: Dátum a čas

en: Date Time Separator
sk: Oddeľaovač dátumu a času

en: Date Time Settings
sk: Nastavenia času a dátumu

en: Date out of range.
sk: Dátum mimo rozsah.

en: Date time separator
sk: Oddeľovač času

en: Date with year format
sk: Dátum s formátom roku

en: Date without year format
sk: Dátum bez formátu roku

en: Date:
sk: Dátum:

en: Dates set using the start_date/end_date, starts_*/ends_* are set to start at the specified times. The default behavior is to include the entire days.
sk: Dátumy nastavené pomocou start_date/end_date, starts_*/ends_* sa nastavia na začiatok v zadaných časoch. Predvolené správanie je zahrnutie celých dní.

en: Day
sk: Deň

en: Debug Bar Plugin
sk: Debug Bar Doplnok

en: Debug mode
sk: Debugovací mód

en: Default
sk: Predvolený

en: Default (uses temporary files)
sk: Defaultné (využíva dočasné súbory)

en: Default Event Category
sk: Predvolená kategória udalosti

en: Default Events Template
sk: Predvolená šablóna udalosti

en: Default Page Template
sk: Predvolená šablóna stránky

en: Default Status
sk: Predvolený stav

en: Default Styles
sk: Predvolené štýly

en: Default currency code
sk: Predvolená mena

en: Default currency symbol
sk: Predvolený symbol meny

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
sk: Niečo sa pokazilo!

en: Default stylesheet used for events templates
sk: Predvolený štýl použitý pre šablónu udalosti

en: Default view
sk: Predvolené zobrazenie

en: Define the date, time, and duration for your event.
sk: Definovať dátum, čas a trvanie udalosti.

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Permanently
sk: Zmazať navždy

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Description
sk: Popis

[ctx: Description in iCal content for events with hidden/protected content.]
en: Content is protected.
sk: Obsah je chránený.

en: Details
sk: Podrobnosti

[ctx: Direction to add a phone number followed by a plus sign to indicate it shows a visually hidden field.]
en: Add a phone number +
sk: Pridajte telefónne číslo +

en: Disable the event search bar
sk: Deaktivovať panel na vyhľadávanie udalosti

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disclaimer:
sk: Vyhlásenie:

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display Custom HTML
sk: Zobraziť vlastný kód HTML

en: Display the featured image in the post content.
sk: Zobraziť hlavný obrázok v obsahu článku.

en: Display your event info together in one place — just like in the Classic Editor.
sk: Zobraziť informácie o udalosti na jednom mieste - presne ako v klasickom editore.

en: Displays the information collected by “attendee meta fields” in the WooCommerce order screens as well.
sk: Zobrazuje informácie zhromaždené „meta poliami účastníkov“ aj na obrazovkách objednávky WooCommerce.

en: District of Columbia
sk: Washington D.C.

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Do Not Import
sk: Neimportovať

en: Do more with Eventbrite Tickets
sk: Spravte viac s Eventbrite lístkami

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Done
sk: Dokončené

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Download .ics file
sk: Stiahnuť .ics súbor

en: Download log
sk: Stiahnutie logu

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
sk: Stiahnite si naše Events Gutenberg rozšírenie a začnite používať blokový editor pri úprave udalostí!

en: Download report
sk: Stiahnuť prehľad

en: Duplicate events
sk: Duplikovať udalosť:

en: E.g.: $
sk: Napr.: $

en: East Timor
sk: Južný Timor

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Edit
sk: Upravirť

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit Import Settings
sk: Upraviť nastavenia importu

en: Edit Organizer
sk: Upraviť organizátor

en: Edit Venue
sk: Upraviť miesto konania

en: Effortlessly fill your calendar with events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
sk: Naplňte svoj kalendár bez námahy udalosťami zo služieb Meetup, Eventbrite, iCal, Kalendár Google a ďalších.

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Enable Maps
sk: Povoliť mapy

en: Enable comments on event pages.
sk: Povoliť komentáre na stránkach udalosti.

en: Enable event views
sk: Povoliť zobrazenie udalosti

en: Enable the Month View Cache
sk: Povoliť Cache pre Mesačné Zobrazenie

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %1$s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sk: Povoľte tieto nastavenia pre logovanie debugovacích informácií. Prednastavením bude váš server logovať do PHP chybových logov. Ak by ste chceli vidieť logové hlásenia v prehliadači, potom vám odporúčame nainštalovať  %s a pozrieť  "Tribe" záložky na výstup debugovania.

en: Enabled
sk: Povolené

en: Encourage visitors to add your event to their calendars with handy sharing buttons.
sk: Podporte návštevníkov, aby si pridali vašu udalosť do kalendárov s užitočnými tlačidlami zdieľania.

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: End of day cutoff
sk: Hranica konca dňa

en: End:
sk: Koniec:

en: English
sk: Angličtina

en: Enter 0 as price for free events
sk: zadajte 0 ako cenu pre vstup zadarmo

en: Enter a custom API key
sk: Zadajte vlastný kľúč API

en: Enter price
sk: Zadať cenu

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
sk: Vložte formát pre zobrazenie dátumu len v mesiaci a roku. Používa sa v mesačnom zobrazení. Príklad: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
sk: Zadajte formát, ktorý sa má použiť na zobrazenie dátumov s rokom. Používa sa pri zobrazovaní udalosti z budúceho roka. Príklad: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
sk: Vložte formát pre zobrazenie dátumu bez roku. Používa sa pre zobrazenie udalosti v aktuálnom roku. Príklad %1$s

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
sk: Vložte oddeľovač, ktorý bude medzi dátumom a časom, keď sa zobrazujú súčasne.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
sk: Vložte oddeľovač, ktorý bude medzi časom začiatku a ukončenia udalosti.

en: Enter url
sk: Zadať URL adresu

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Error
sk: Chyba

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
sk: Kód:

[ctx: Error status label for system info optin]
en: Status:
sk: Stav:

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Event
sk: Udalosť

en: Event Add-Ons
sk: Doplnky udalosti

en: Event Blocks
sk: Bloky udalosti

en: Event Categories
sk: Kategórie udalosti

en: Event Category
sk: Kategória udalosti

en: Event Category:
sk: Kategória udalosti:

en: Event Cost
sk: Vstupné na udalosť

en: Event Date & Time
sk: Dátum a čas

en: Event Date and Time
sk: Dátum a čas udalosti

en: Event Date:
sk: Dátum udalosti:

en: Event Dates
sk: Dátumy udalosti

en: Event Description
sk: Popis udalosti

en: Event End Date
sk: Dátum ukončenia udalosti

en: Event End Time
sk: Čas ukončenia udalosti

en: Event ISO Currency Code
sk: Kód meny ISO udalosti

en: Event Name
sk: Názov udalosti

en: Event Organizer
sk: Organizátor udalosti

en: Event Organizers
sk: Organizátori udalosti

en: Event Price
sk: Cena udalosti

en: Event Settings
sk: Nastavenia udalosti

en: Event Sharing
sk: Zdieľanie udalosti

en: Event Show Map
sk: Ukázať mapu udalosti

en: Event Show Map Link
sk: Ukázať odkaz udalosti na mape

en: Event Start Date
sk: Dátum začiatku udalosti

en: Event Start Time
sk: Čas začiatku udalosti

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
sk: Označiť ako online udalosť

en: Event Tags
sk: Značky udalostí

en: Event Tags:
sk: Tagy udalosti:

en: Event Tickets REST API is not available.
sk: REST API k lístkom na eventy nie je dostupné

en: Event Tickets plugin is not activated.
sk: Plugin na lístky nie je aktivovaný.

en: Event Time Zone
sk: Časová Zóna Udalosti

en: Event Title
sk: Názov udalosti

en: Event Venue
sk: Miesto konania udalosti

en: Event Venue Name
sk: Názov miesta udalosti

en: Event Website
sk: Stránka udalosti

en: Event block patterns
sk: Vzory blokov udalostí

[ctx: Event location on the Ticket Email]
en: Event Location
sk: Miesto udalosti

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
sk: Nastaviť stav:

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
sk: Stav udalosti

en: Event submissions and automatic imports will be paused until migration is complete.
sk: Odosielanie udalostí a automatické importy budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Event submissions will be paused until migration is complete.
sk: Odosielanie udalostí bude pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Event, Venue, and Organizer Information
sk: Informácie o udalosti, mieste konania a organizátorovi

en: Eventbrite Import Settings
sk: Nastavenia importovania Eventbrite

en: Eventbrite Ticket information: name, description, cost, type, quantity
sk: Informácie o lístkoch Eventbrite: názov, popis, cena, typ, množstvo

en: Events
sk: Udalosti

en: Events Bar
sk: Panel Udalostí

en: Events Import
sk: Import Udalostí

en: Events List
sk: Zoznam udalostí

en: Events URL slug
sk: URL značka udalosti

en: Events can migrate with no changes!
sk: Udalosti sa môžu migrovať bez zmien!

en: Events template
sk: Šablóna udalostí

en: Events that end after the specified date
sk: Udalosti po určenom dátume ukončenia

en: Events that end before the specified date
sk: Udalosti pred určeným dátumom ukončenia

en: Events that end on the specified date
sk: Udalosti, ktoré končia v určený dátum

en: Events that start on the specified date
sk: Udalosti začínajúce v určený dátum

en: Events will be imported with the same timezone as defined on eventbrite.com. You can make use of The Events Calendar's
sk: Udalosti sa importujú s rovnakou časovou zónou ako je uvedené na eventbrite.com. Môžete využiť Kalendár udalostí

en: Every time you rate %1$s5 stars%2$s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
sk: Zakaždým, keď nás ohodnotíte %s5 hviezdičkami%s, zrodí sa víla. Dobre, možno nie, ale šťastní užívatelia znamenajú viac príspevkov a viac pomoci na fóre. Naša komunita potrebuje váš hlas.

en: Export .ics file
sk: Exportovať .ics súbor

en: Export Events
sk: Export udalostí

en: Export Outlook .ics file
sk: Exportovať Outlook .ics súbor.

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: F j
sk: j. F

en: F j, Y
sk: j. F, Y

en: FREE
sk: ZDARMA

en: Failed to import record in row %d.
sk: Zlyhal import záznamov v riadku %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falklandy

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Feature Event
sk: Odporúčaná udalosť

en: Featured
sk: Odporúčaný

en: Featured Image
sk: Hlavný obrázok

en: February
sk: Február

en: Field ID:
sk: ID poľa:

en: Fiji
sk: Fidži

en: Filter By Frequency
sk: Filter podľa frekvencie

en: Filter events with or without tickets.
sk: Filter udalostí s alebo bez lístkov.

en: Filters
sk: Filtre

en: Find %s
sk: Vyhľadať %s

en: Find an Organizer
sk: Nájdi organizátora

en: Finding & extending your calendar.
sk: Vyhľadávanie & pridanie ďalších funkcií pre váš kalendár.

en: Finding your calendar.
sk: Vyhľadanie vášho kalendára.

en: Finland
sk: Fínsko

en: First page
sk: Prvá strana

en: Fixed Price or Range
sk: Opravená cena alebo rozsah

en: For classic editor
sk: Pre klasický editor

en: France
sk: Francúzsko

en: Free
sk: Zdarma

en: French Guiana
sk: Francúzska Guyana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné a antarktické územia

en: Fri
sk: Pia

en: Friday
sk: Piatok

en: General
sk: Všeobecné

en: Germany
sk: Nemecko

en: Get Event Tickets to manage attendee registration and ticket sales to your events, for free.
sk: Získajte vstupenky na podujatia na správu registrácie účastníkov a predaja vstupeniek na vaše podujatia zadarmo.

en: Get ready for the new recurring events!
sk: Pripravte sa na nové opakujúce sa udalosti!

en: Getting started guide
sk: Príručka Začíname

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: GiveWP makes it easy to raise money online with donation forms, donor databases, and fundraising reporting.
sk: GiveWP uľahčuje získavanie peňazí online pomocou darovacích formulárov, databáz darcov a správ o fundraisingu.

en: Global
sk: Globálne

en: Go to WordPress Updates page
sk: Prejsť na stránku WordPress aktualizácie

en: Go to plugins page
sk: Prejdite na stránku pluginov

en: Google Calendar
sk: Google Kalendár

en: Google Maps API
sk: API kľúč pre Google Mapy

en: Google Maps API key
sk: Google Mapy API Key

en: Google Maps default zoom level
sk: Google Maps predvolená úroveň zoom

en: Got it
sk: Rozumiem

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
sk: Máte udalosť, ktorá prekračuje polnoc? Vyberte čas pre ukončenie udalosti, aby ste sa vyhli zobrazovaniu udalosti v iný ďalší deň v kalendári.

en: Having trouble?
sk: Máte problém?

en: Hawaii
sk: Havaj

en: Heard and McDonald Islands
sk: Heardov a McDonald ostrovy

en: Hello,
sk: Ahojte,

en: Help
sk: Pomocník

en: Here is the iCal feed URL for your events:
sk: Tu je iCal feed URL pre vaše udalosti:

en: Hide & Ignore
sk: Schovať a ignorovať

en: Hide Filters
sk: Skryť filtre

en: Hide From %s Listings
sk: Skryť z %s zoznamov

en: Hide the following settings tabs on every site:
sk: Schovať nasledujúce nastavenia záložky na každej stránke:

en: Hide the search field on all views.
sk: Skryť vyhľadávacie pole vo všetkých zobrazeniach

en: History
sk: História

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %1$ssupport%2$s.
sk: Hmmm... niečo nie je v poriadku s validátorom. Prosím kontaktujte %stechnickú podporu%s.

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Svätá stolica (Vatikán)

en: How Do I Set Up E-Commerce Plugins for Selling Tickets?
sk: Ako nastavím doplnky elektronického obchodu na predaj lístkov?

en: How Long You Retain this Data
sk: Ako dlho ponechávate tieto dáta uložené

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: I found a better plugin.
sk: Našiel som lepší plugin.

en: I installed the calendar and it crashed my site.
sk: Nainštaloval som kalendár a zhodil mi stránku.

en: I'm not ready
sk: Nie som pripravený

en: ID %1$d (Untitled)
sk: ID %1$d (Bez názvu)

en: ISO Currency Code:
sk: ISO kód meny

en: Iceland
sk: Island

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sk: Ak poznáte HTML, potom môžete pridať ďalší kód za šablónou udalosti. Niektoré témy môžu vyžadovať pre pomoc so štýlovaním alebo rozložením (layoutom).

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sk: Ak poznáte HTML, potom môžete pridať ďalší kód pred šablónu udalosti. Niektoré témy môžu vyžadovať pre pomoc s naštýlovaním alebo rozložením (layout).

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
sk: Pokiaľ nepridáte vlastný kľúč API, integrovaný kľúč API zakaždým vyplní toto pole a niektoré funkcie mapy budú obmedzené

en: If you want to stop and clear current asynchronous import processes %1$s.
sk: Keď chcete zastaviť a vyčistiť aktuálne asynchrónne procesy importu %1$s.

en: If you’re enjoying The Events Calendar, give us kudos by including a link in the footer of calendar views. It really helps us a lot.
sk: Ak sa vám páči Kalendár udalostí, pochváľte nás zahrnutím odkazu do päty zobrazení kalendára. Veľmi nám to pomôže.

en: Ignored
sk: Ignorovať

en: Import All
sk: Importovať všetko

en: Import Process System
sk: Importovať systém procesu

en: Import Source
sk: Importovať Zdroj

en: Import Type:
sk: Typ importu:

en: Import complete!
sk: Import úspešné dokončený!

en: Import events with Event Aggregator
sk: Importujte udalosti pomocou nástroja Event Agregator

en: Import events with ease
sk: Ľahko importujte udalosti

en: Import from Eventbrite
sk: Import z Eventbrite

en: Import from Eventbrite URL
sk: Importovať z URL adresy Eventbrite

en: Import runs monthly on day
sk: Import sa spúšťa mesačne v deň

en: Importing Calendar Data From a CSV File
sk: Importovanie údajov kalendára zo súboru CSV

en: Imports disabled in Settings
sk: Importy sú zakázané v nastaveniach

en: In a location
sk: Na mieste

en: Include events in main blog loop
sk: Zahrnúť udalosti na hlavnej stránke článkov

en: Includes
sk: Obsahuje

en: Indonesia
sk: Indonésia

en: Initializing Tribe Events on %s
sk: Inicializácia Tribe udalosti na %s

en: Install %s
sk: Inštalovať %s

en: Install Plugin
sk: Inštalovať plugin

en: Integrations
sk: Integrácia

en: Invalid Eventbrite URL
sk: Neplatná URL adresa Eventbrite

en: Invalid Facebook URL
sk: Neplatná URL Facebook adresa

en: Invalid Frequency
sk: Neplatná frekvencia

en: Invalid Key
sk: Neplatný kľúč

en: Invalid Meetup URL
sk: Neplatná Meetup URL adresa

en: Invalid field type specified
sk: Uvedený typ poľa je neplatný

en: Invalid or incomplete field passed
sk: Zadané neplatné alebo neúplné polia

en: Iran, Islamic Republic of
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Is All Day Event
sk: Celodenná udalosť

en: Is there another website for this event? Link to it with a button!
sk: Existuje iná webová stránka pre túto udalosť? Prepojte sa na ňu jedným talčidlom!

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: January
sk: Január

en: Japan
sk: Japonsko

en: Join our Facebook Group today!
sk: Pridajte sa do našej Facebookovej skupiny už dnes!

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Jul
sk: Júl

en: July
sk: Júl

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
sk: Poďme na %1$snadchádzajúce %2$s%3$s.

en: Jun
sk: Jún

en: June
sk: Jún

en: Kadence lets you unlock your creativity in the WordPress Block Editor with expertly designed blocks, a robust theme, and a massive library of starter templates.
sk: Kadence vám umožní odomknúť vašu kreativitu v editore blokov WordPress pomocou odborne navrhnutých blokov, robustnej témy a rozsiahlej knižnice štartovacích šablón.

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Key
sk: Kľúč

en: Keyword(s)
sk: Kľúčové slovo(á)

en: Keywords:
sk: Kľúčové slová:

en: Known Issues
sk: Známe problémy

en: Korea, Democratic People's Republic of
sk: Kórejská ľudovodemokratická republika

en: Korea, Republic of
sk: Kórejská republika

en: Kuwait
sk: Kuwajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
sk: Dôvod (voliteľné)

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
sk: Transparentné.

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Select Custom Color
sk: Vyberte možnosť Vlastná farba

[ctx: Label for option to use the accent color (default). Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
sk: Použite <a href="%1$s">Farbu zvýraznenia</a>

[ctx: Label for option to use the accent color. Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
sk: Použite <a href="%1$s">Farbu zvýraznenia</a>

[ctx: Label for option to use the event background color. Links to the event background color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">General Background Color</a>
sk: Použite <a href="%1$s">Všeobecnú farbu pozadia</a>

[ctx: Label for option to use the events background color. Links to the background color setting.]
en: Use the Calendar <a href="%1$s">Background Color</a>
sk: Použite <a href="%1$s">Farbu pozadia</a> Kalendára

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
sk: Filtre

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
sk: Mapa

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
sk: Fotografia

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
sk: Zhrnutie

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
sk: Týždeň

[ctx: Label for the default option.]
en: Default
sk: Predvolené

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Latest Import:
sk: Posledný import:

en: Latest Past %s
sk: Minulé %s

en: Latest Version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en: Learn more
sk: Dozvedieť sa viac

en: Learn more about the migration
sk: Zistite viac o migrácii

en: Learn more.
sk: Zistiť viac.

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Let visitors know the cost of this event or if it’s free to attend.
sk: Upovedomte návštevníkov, či je udalosť spoplatnená alebo nie.

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libya
sk: Líbya

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License key(s) updated.
sk: Licenčný kľúč(e) aktualizovaný.

en: License keys can only be used on a limited number of sites, which varies depending on your license level. You'll need to remove the license from one or more other site's in order to use it on this one.
sk: Licenčné kľúče možno použiť len na obmedzenom počte stránok, ktoré sa líšia v závislosti od úrovne vašej licencie. Ak ju chcete použiť na tejto lokalite, budete musieť licenciu odstrániť z jednej alebo viacerých ďalších stránok.

en: Licenses
sk: Licencie

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Limited connectivity with Eventbrite
sk: Obmedzená konektivita s Eventbrite

en: List a host or coordinator for this event.
sk: Zadať hostiteľa alebo spoluorganizátora udalosti.

en: Lithuania
sk: Litva

en: Loading %s
sk: Nahrávam %s

en: Loading the Image
sk: Načítavanie obrázku

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Location
sk: Poloha

en: Location:
sk: Miesto:

en: Log into Eventbrite
sk: Prihlásiť sa do Eventbrite

en: Log into Facebook
sk: Prihlásiť sa do Facebooku

en: Logging level
sk: Úroveň logovania

en: Looking for Something Special?
sk: Hľadáte niečo špeciálne?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sk: Hľadáte doplnkové funkcionality vrátane pravidelne sa opakujúcich udalosti, vlastné meta data, verejné udalosti, predaj lístkov a iné?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
sk: Hľadáte doplnkové funkcionality vrátane opakujúcich udalosti, vlastné meta data, verejné udalosti, predaj lístkov a iné?

en: Looking for front-end Event Filters so that your website visitors can find exactly the event they are looking for?
sk: Hľadáte front-end filtre udalostí, aby návštevníci vášho webu našli presne tú udalosť, ktorú hľadajú?

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
sk: Vypadá to, že používate Gutenberg v tejto WordPress inštalácii. %1$s

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Make sure Google Maps Library is included on this page.
sk: Uistite sa, že Knižnica služby Mapy Google sa nachádza na stránke.

en: Malaysia
sk: Malajsia

en: Maldives
sk: Maldivy

en: Manage
sk: Spravovať

en: Manage your licenses
sk: Spravujte svoje licencie

en: Map
sk: Mapa

en: Map:
sk: Mapa:

en: Maps
sk: Mapy

en: March
sk: Marec

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritania
sk: Mauritánia

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: May
sk: Máj

[ctx: Menu item text for the TEC Customizer section link.]
en: Customize The Events Calendar
sk: Prispôsobte si kalendár udalostí

en: Merge Duplicates
sk: Zlúčenie duplicít

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
sk: Spojte duplicitné miesta konania &amp; organizátorov

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
sk: Od februára 2023 bude %1$s vyžadovať PHP 7.4 alebo novší. Vaša stránka momentálne používa verziu PHP %2$s. Aktualizujte na novšiu verziu. %3$sViac informácií%4$s.

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
sk: Stav udalosti

[ctx: Metabox title]
en: Location
sk: Miesto

en: Method
sk: Metóda

en: Micronesia, Federated States of
sk: Mikronézia

en: Migration attempted
sk: Pokus o migráciu

en: Migration canceled
sk: Migrácia zrušená

en: Migration complete!
sk: Migrácia dokončená!

en: Migration completed
sk: Migrácia dokončená

en: Migration failed
sk: Migrácia zlyhala.

en: Migration failure
sk: Zlyhanie migrácie

en: Migration help
sk: Návod k migrácii

en: Migration in progress
sk: Prebieha migrácia

en: Migration preview in progress
sk: Prebieha ukážka migrácie

en: Migration reversed
sk: Migrácia zvrátená

en: Missing required fields in row %d.
sk: Chýbajú povinné polia v riadku %d.

en: Moldova, Republic of
sk: Moldavsko

en: Mon
sk: Pon

en: Monaco
sk: Monako

en: Monday
sk: Pondelok

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Month View
sk: Mesačné zobrazenie

en: Month and year format
sk: Formát mesiaca a roka

en: Month view events per day
sk: Mesačné prehľad udalosti za deň

en: More...
sk: Viac...

en: Morocco
sk: Maroko

en: Move to trash events older than
sk: Premiestniť do koša udalosti staršie ako

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Multi-Day
sk: Viacdňový

en: My %s
sk: Moje %s

en: My calendar doesn’t look right.
sk: Môj kalendár sa nezobrazuje správne.

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Name:
sk: Meno:

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Need assistance? You can find more information here:
sk: Potrebujete pomoc? Viac informácií nájdete tu:

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Network
sk: Sieť

en: Network Settings
sk: Nastavenia siete

en: New %s
sk: Nový %s

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: News For Events Users
sk: Novinky pre užívateľov kalendára udalostí

en: News and Tutorials
sk: Novinky a tutoriály

en: News from The Events Calendar
sk: Novinky z Kalendára udalostí

en: Next
sk: Ďalej

en: Next Day
sk: Ďalší deň

en: Next day
sk: Ďalší deň

en: Next month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next month, %1$s
sk: Nasledujúci mesiac, %1$s

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: No
sk: Nie

en: No %1$s scheduled for %2$s.
sk: Žiadne plánované %1$s na %2$s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
sk: Žiadne plánované %1$s na %2$s. %3$s

en: No %s found
sk: Nenašli sa žiadne %s

en: No %s found in Trash
sk: V koši sa nenašli žiadne %s

en: No asynchronous queue processes to clear.
sk: Žiaden asynchrónny proces frontu na vyčistenie.

en: No checkbox options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: No file chosen
sk: Žiadny súbor nie je vybratý

en: No importer defined for %s
sk: Import nie je definovaný pre %s

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
sk: Žiadna zhoda %1$s uvedená pod %2$s. Prosím skúste zhliadnuť celý kalendár pre kompletný zoznam %3$s.

en: No previous %s
sk: Žiadny predchádzajúci %s

en: No radio options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: No saved %s exists.
sk: Neexistujú uložené %s.

en: No select options specified
sk: Nebola zvolená žiadna možnosť

en: Non-existant field validation function passed
sk: Zadaná neexistujúca validačná funkcia poľa

en: None
sk: Žiadne

en: None of your settings were saved. Please try again.
sk: Nastavenia neboli uložené. Skúste to znovu.

en: Norfolk Island
sk: Norfolk

en: North Carolina
sk: Severná Karolína

en: North Dakota
sk: Severná Dakota

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariány

en: Norway
sk: Nórsko

[ctx: Note about what these settings control.]
en: These settings control the search and options bar that appears above calendar views.
sk: Tieto nastavenia ovládajú panel vyhľadávania a možností, ktorý sa zobrazuje nad zobrazeniami kalendára.

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
sk: Zostáva %1$s%2$d%3$s

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
sk: Zostáva %1$s%2$d%3$s

[ctx: Number of events migrated]
en: %1$s%2$d%3$s events migrated
sk: Zmigrovaných udalostí: %1$s%2$d%3$s

[ctx: Number of events previewed]
en: %1$s%2$d%3$s events previewed
sk: Ukážka udalostí %1$s%2$d%3$s

en: Number of events to show per page
sk: Počet udalosti zobrazených na stránke

en: Numeric Array
sk: Číselné pole

en: Oct
sk: Okt

en: October
sk: Október

en: Okay
sk: OK

en: Oman
sk: Omán

en: Once Every 30 Mins
sk: Každých 30 minút

en: One Time
sk: Raz

en: One month
sk: Jeden mesiac

en: One more thing left to do...
sk: Zostáva urobiť ešte jednu vec...

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Ongoing
sk: Pokračujúce

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
sk: Zahrňuje css pre dosiahnutie komplexného rozloženia ako kalendár a týždenný náhľad.

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Options selected here will override what was selected in the "Global Elements" section on Single Event views.
sk: Vybraté možnosti prepíšu to, čo bolo vybraté v sekcii „Globálne prvky“ v zobrazeniach jednej udalosti.

en: Organizer
sk: Organizátor

en: Organizer Description
sk: Popis organizátora

en: Organizer Email
sk: Email organizátora

en: Organizer Name
sk: Názov organizátora

en: Organizer Notification Email
sk: E-mail s upozornením organizátora

en: Organizer Phone
sk: Telefón organizátora

en: Organizer Settings
sk: Nastavenia organizátora

en: Organizer Website
sk: WWW stránka organizátora

en: Organizer email is invalid.
sk: E-mail organizátora je neplatný.

en: Organizer information: name, phone, website, email
sk: Informácie o organizátorovi: meno, telefónne číslo, webová stránka, e-mailová adresa

en: Organizer name
sk: Meno organizátora

en: Organizer name is required.
sk: Vyžaduje sa meno organizátora.

en: Organizer phone is invalid.
sk: Telefón organizátora je neplatný.

en: Organizer phone is required.
sk: Vyžaduje sa telefón organizátora.

en: Organizer website is invalid.
sk: Stránka organizátora je neplatná.

en: Organizer website is required.
sk: Vyžaduje sa webová stránka organizátora.

en: Organizers
sk: Organizátori

en: Origin:
sk: Pôvod:

en: Other
sk: Ostatné

[ctx: Our support page for TEC]
en: contact support
sk: Kontaktujte podporu

en: PSST... Want a Discount?
sk: PSST... Chcete zľavu?

en: Page template to control the appearance of your calendar and event content.
sk: Vyberte šablónu stránky, ktorá ovplyvní vhľad vášho kalendára a obsahu udalosti.

[ctx: Page title for the TEC Customizer section.]
en: Customize The Events Calendar
sk: Prispôsobte si kalendár udalostí

en: Papua New Guinea
sk: Papua-Nová Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Past %s
sk: Uplynulé %s

en: Pennsylvania
sk: Pensylvánia

en: Permanently delete events older than
sk: Natrvalo odstrániť udalosti staršie ako

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Pitcairn
sk: Pitcairnove ostrovy

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
sk: Prosím prihláste sa, aby prebehlo importovanie udalostí z Eventbrite.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
sk: Prosím počkajte pokým sa údaje časovej zóny nepridajú do udalosti.

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
sk:  a

en: Plugin(s) are out of date
sk: Doplnky sú zastarané

en: Plugins Page
sk: Stránka pluginov

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Postal Code:
sk: PSČ:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
sk: Odložené

[ctx: Postponed label for filter bar to hide postponed events.]
en: Hide postponed events
sk: Skryť odložené udalosti

en: Premium Add-Ons
sk: Prémiové doplnky

[ctx: Prepare deprecation of legacy views.]
en: test and prepare your site
sk: otestujte a pripravte svoju stránku

en: Prev
sk: Predchádzajúce

en: Preview
sk: Ukážka

en: Preview complete
sk: Ukážka je dokončená

en: Preview completed
sk: Ukážka dokončená

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous %1$s
sk: Predchádzajúce %1$s

en: Previous Day
sk: Predchádzajúci deň

en: Previous day
sk: Predchádzajúci deň

en: Previous month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previous page
sk: Predošlá strana

en: Price Settings
sk: Nastavenia ceny

en: Price:
sk: Cena:

en: Qatar
sk: Katar

en: Quick Links:
sk: Rýchle odkazy:

en: Rate It
sk: Ohodnotiť

en: Rating:
sk: Hodnotenie:

en: Re-run preview
sk: Znova spustiť ukážku

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: read the FAQs
sk: Pozrite si FAQ

en: Read more.
sk: Čítať viac.

en: Ready to go? The first step is a migration preview.
sk: Pripravený? Prvým krokom je náhľad migrácie.

en: Record:
sk: Záznam:

en: Records per page
sk: Záznamy na stránku

en: Recurring event
sk: Opakujúca sa udalosť

en: Recurring events & series
sk: Opakujúce sa udalosti a seriály

en: Refresh your connection to Eventbrite
sk: Obnoviť pripojenie k Eventbrite

en: Release notes
sk: Poznámky k verzii

en: Remove Image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove Organizer
sk: Odstrániť organizátora

en: Requires:
sk: Požiadavky:

en: Resources
sk: Zdroje

en: Restore
sk: Obniviť

en: Restrict Content Pro is flexible, easy to extend, and chock full of action hooks and filters, making it easy to modify and tweak to your specific needs.
sk: Restrict Content Pro je flexibilný, ľahko sa rozšíri a je plný akčných háčikov a filtrov, vďaka čomu je ľahké ho upraviť a vyladiť podľa vašich špecifických potrieb.

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: Return to Plugins page
sk: Vrátiť sa na stránku Pluginy

en: Return to WordPress Updates
sk: Vrátiť sa k aktualizáciám WordPress

en: Reunion
sk: Réunion

en: Reverse migration
sk: Reverzná migrácia

en: Reverse migration complete.
sk: Spätná migrácia dokončená.

en: Reverse migration in progress
sk: Prebieha spätná migrácia

en: Right here
sk: Presne tu

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russian Federation
sk: Rusko

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Saint Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: Sales-boosting WooCommerce plugins.
sk: Doplnky WooCommerce zvyšujúce predaj.

en: San Marino
sk: San Maríno

en: Sat
sk: Sob

en: Saturday
sk: Sobota

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Schedule:
sk: Rozvrh:

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Search
sk: Vyhľadať

en: Search %s
sk: Vyhľadať %s

en: Search %s Categories
sk: Vyhľadávať %s kategórie

en: Search for %s
sk: Vyhľadať %s

en: Search for an organizer
sk: Vyhľadávať organizátora

en: Search for events
sk: Vyhľadať udalosti

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: Select Font Family
sk: Vyberte skupinu fontov

en: Select Image
sk: Vybrať obrázok

en: Select Source
sk: Vybrať Zdroj

en: Select a Country:
sk: Vybrať krajinu:

en: Select a State:
sk: Vyberte štát:

en: Select an image
sk: Vybrať obrázok

en: Select date.
sk: Vyberte dátum.

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Set Font Size
sk: Nastaviť veľkosť písma

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
sk: Nastaviť predvolený symbol meny pre cenu udalosti. Nezabudnite, že túto menu budú mať nastavené budúce udalosti a nie udalosti, ktoré sa už konali

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings > General
sk: Nastavenia > Všeobecné

en: Settings saved.
sk: Nastavenia boli uložené.

en: Seychelles
sk: Seychely

en: Share Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Show Google Maps Embed
sk: Ukázať vložene Magy Google

en: Show Google Maps Link
sk: Ukázať Google Maps odkaz

en: Show Map
sk: Zobraziť mapu

en: Show Map Link
sk: Zobraziť odkaz

en: Show Map Link:
sk: Zobraziť odkaz mapy:

en: Show Map:
sk: Zobraziť mapu:

en: Show The Events Calendar link
sk: Ukázať link na Kalendár udalostí

en: Show Timezone
sk: Ukázať časovú zónu

en: Show assigned event categories as links to their respective archives.
sk: Ukázať priradené kategórie udalosti ako odkazy do ich príslušných archívov.

en: Show comments
sk: Ukázať komentáre

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
sk: Ukázať udalosti so stránkami ostatných článkov. Zaškrtnutím voľby, udalosť sa bude zobrazovať na predvolenej stránke udalosti.

en: Show map
sk: Zobraziť mapu

en: Show map link
sk: Zobraziť odkaz na mapu

en: Show more upcoming %1$s
sk: Zobraziť ďalšie nadchádzajúce %1$s

en: Show past %1$s
sk: Zobraziť za %1$s

en: Show symbol before
sk: Zobraziť symbol ksôr

en: Show time zone
sk: Zobraziť časovú zónu

en: Sign Up
sk: Zaregistrovať sa

en: Singapore
sk: Singapur

en: Single event URL slug
sk: URL značka samotnej udalosti

en: Site License Key
sk: Licenčný klúč stránky

en: Skeleton Styles
sk: Základné štýly

en: Slovakia (Slovak Republic)
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
sk: Ľutujeme, Kalendár udalostí požadupe PHP %s alebo vyššiu verziu. Kontaktujte poskytovateľa webhostingu kvôli migrácii na vyššiu verziu PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
sk: Ľutujeme, Kalendár udalostí požaduje Wordpress %s alebo vyššiu verziu. Prosím aktualizujte váš Wordpress.

en: Sorry, key validation server is not available.
sk: Ľutujeme, server pre validáciu kľúča je nedostupný.

en: Source:
sk: Zdroj:

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: South Carolina
sk: Južná Karolína

en: South Dakota
sk: Južná Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
sk: do

en: Start Time
sk: Začiatok

en: Start migration
sk: Spustiť migráciu

en: Start migration preview
sk: Spustiť ukážku migrácie

en: Start selling tickets to your events
sk: Začiatok predaja lístkov pre Vaše podujatie

en: Start/End:
sk: Začiatok/Koniec:

en: Start:
sk: Začiatok:

en: State or Province:
sk: Štát alebo región:

en: Status:
sk: Stav:

en: Stellar is a collective of WordPress innovators, and home to WordPress products done right.
sk: Stellar je kolektív inovátorov WordPress a je domovom správnych produktov pre WordPress.

en: Step 2 of 2
sk: Krok 2 z 2

en: Stop current processes
sk: Zastaviť aktuálne procesy

en: Subscribe to calendar
sk: Prihlásiť sa na odber

en: Success
sk: Úspech

en: Successfully stopped and cleared 1 asynchronous queue process. | Successfully stopped and cleared %d asynchronous queue processes.
sk[0]: Úspešne zastavený a vyčistený 1 asynchrónny proces frontu.
sk[1]: Úspešne zastavených a vyčistených %d asynchrónnych procesov frontu.
sk[2]: Úspešne zastavených a vyčistených %d asynchrónnych procesov frontu.

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suggested text:
sk: Navrhovaný text:

en: Sun
sk: Ned

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Support
sk: Podpora

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sk: Ostrovy Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Sweden
sk: Švedsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Tags
sk: Značky

en: Tags:
sk: Tagy:

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sk: Tanzánia, Spojené kráľovstvo

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
sk: Prepísaná šablóna by mala byť presunutá do správneho podadresára: : %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
sk: Prepísaná šablóna by mala byť presunutá do správneho podadresára: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
sk: Dočasný súbor nenájdený. Nie je možné uložiť %s.

en: Testing for Conflicts
sk: Testovanie konfliktov

en: Text Array
sk: Textové pole

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
sk: Pozrite si dostupné doplnky.

[ctx: Text label for control to hide restricted events on main calendar views.]
en: Hide restricted events on calendar views.
sk: Skryť obmedzené udalosti v zobrazeniach kalendára.

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
sk: Farba zvýraznenia

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
sk: Ďakujeme, že ste si nainštalovali The Events Calendar. Tu uvádzame niekoľko užitočných zdrojov, ktoré vám pomôžu začať s našimi pluginmi.

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
sk: Farba tlačidla Nájsť udalosti

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
sk: Text tlačidla Nájsť udalosti

en: The #1 calendar for WordPress
sk: Kalendár číslo 1 pre WordPress

en: The Asynchronous import process is faster and does not rely on WordPress Cron but might not work correctly in all WordPress installations, try switching to the Cron-based process for maximum compatibility.
sk: Asynchrónny import procesu je rýchlejší a nezávislý od cronu WordPress, no môže sa stať, že nebude pracovať správne vo všetkých inštaláciách WordPress. Pre maximálnu kompatibilitu skúste prepnúť na proces založený na crone.

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
sk: Farba pozadia

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
sk: Farba okraja

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
sk: Ikony

en: The Events Calendar
sk: Kalendár udalostí

en: The Events Calendar guide
sk: The Events Calendar 6.0

en: The Events Calendar important notice icon
sk: Ikona dôležitého upozornenia Kalendára udalostí

en: The Events Calendar logo
sk: Logo kalendára udalostí

en: The Events Calendar product suite logo
sk: Logo balíka produktov Kalendár udalostí

en: The Events Calendar: Custom Tables v1 - error
sk: Kalendár udalostí:  Custom Tables v1 – chyba

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sk[0]: Vyššie uvedené nastavenie nebolo uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.
sk[1]: Vyššie uvedené nastavenia neboli uložené. Ostatné nastavenia boli úspešne uložené.

[ctx: The base font size input setting label.]
en: By Pixel
sk: Podľa bodov

en: The best WordPress donation plugin.
sk: Najlepší doplnok na darovanie WordPress.

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
sk: Symbol meny zvyčajne predchádza hodnotu. Povoľte nastavenie pozície symbolu po hodnote.

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
sk: Teraz

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
sk: Nadchádzajúce

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
sk: Nadchádzajúca udalosť

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
sk: Nadchádzajúce

en: The default event category for events imported via Eventbrite
sk: Predvolená kategória udalosti pre udalosti importované cez Eventbrite

en: The default post status for events imported via Eventbrite
sk: Predvolený status článku pre udalosti importované prostredníctvom platformy Eventbrite

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
sk: Kliknutím vyberte aktuálny mesiac

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
sk: Dnes

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
sk: Tento mesiac

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
sk: Kliknutím vyberte dnešný dátum

[ctx: The description for the event date and time color setting.]
en: Main date and time display on views and single event pages
sk: Hlavné zobrazenie dátumu a času na zobrazeniach a stránkach jednotlivých udalostí

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
sk: Zobraziť všetky nadchádzajúce udalosti

en: The event %s cannot be migrated because we do not yet support tickets on recurring events. Remove the tickets or wait to migrate until a path is available (%sRead more%s).
sk: Udalosť %s sa nedá migrovať, pretože zatiaľ nepodporujeme vstupenky na opakujúce sa udalosti. Odstráňte lístky alebo počkajte s migráciou, kým nebude k dispozícii cesta (%sPrečítať viac%s).

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to check migration status. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again when site activity is low.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: Nie je možné zaradiť akciu na kontrolu stavu migrácie. Vaša stránka môže byť veľmi zaťažená a nemôže spracovať potrebné požiadavky. Skúste to znova, keď bude aktivita stránok nízka.

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to migrate Event with post ID %s. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again later.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: Nie je možné zaradiť akciu na migráciu udalosti s ID príspevku %s. Vaša stránka môže byť veľmi zaťažená a nemôže spracovať potrebné požiadavky. Skúste to znova neskôr.

en: The event %s generated an error: Migration was canceled. Please try again.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: Migrácia bola zrušená. Prosím skúste znova.

en: The event %s generated an error: The "die" or "exit" function was called during the migration process; output: %s. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: Počas procesu migrácie bola zavolaná funkcia "die" alebo "exit"; výstup: %s. Skúste to znova, alebo si pozrite naše %stipy na riešenie problémov%s.

en: The event %s generated an error: [%s]. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: [%s]. Skúste to znova, alebo si pozrite naše %stipy na riešenie problémov%s.

en: The event %s generated an error: [%s]. Update the event and try again, or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sk: Udalosť %s vygenerovala chybu: [%s]. Aktualizujte udalosť a skúste to znova, alebo si pozrite naše %stipy na riešenie problémov%s.

en: The event %s generated an unknown error. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sk: Udalosť %s vygenerovala neznámu chybu. Skúste to znova alebo si pozrite naše %s tipy na riešenie problémov%s.

[ctx: The event accent color setting label.]
en: Accent Color
sk: Farba zvýraznenia

en: The event category ID or name
sk: Tag kategórie udalosti ID, alebo názov

en: The event cost
sk: Cena udalosti

en: The event name
sk: Názov podujatia

en: The event tag ID or name
sk: Tag udalosti ID, alebo názov

en: The event title
sk: Názov udalosti

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
sk: Dátum a čas udalosti

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
sk: Názov udalosti

en: The event with the specified ID is not accessible.
sk: Udalosť so špecifikovaním ID nie je prístupný.

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
sk: Farba textu

en: The following %1$s have been migrated with no adjustments:
sk: Nasledujúce %1$s boli migrované bez úprav:

en: The following %1$s will be migrated with no adjustments:
sk: Nasledujúce %1$s budú migrované bez úprav:

en: The following fields are required for a successful import:
sk: Nasledovné polia sú povinné pre úspešný import:

[ctx: The font size selector setting label.]
en: By Scale
sk: Podľa mierky

[ctx: The header for the calendar grid color control section.]
en: Adjust Grid Colors
sk: Úprava farieb mriežky

[ctx: The header for the color control section.]
en: Adjust Appearance
sk: Upravte vzhľad

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
sk: Zobraz:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
sk: Nadpis:

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
sk: Nastaviť stav:

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: The map does not have valid coordinates nor a valid address
sk: Mapa neobsahuje platné súradnice ani adresu.

en: The migration preview is done and ready for your review. No changes have been made to your events, but this report shows what adjustments will be made during the migration to the new system. If you have any questions, please %1$sreach out to our support team%2$s.
sk: Ukážka migrácie je hotová a pripravená na vašu kontrolu. Vo vašich udalostiach neboli vykonané žiadne zmeny, ale tento prehľad ukazuje, aké úpravy sa vykonajú počas migrácie na nový systém. Ak máte nejaké otázky, %1$s obráťte sa na náš tím podpory%2$s.

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
sk: Zoznam udalostí

en: The number of events available in the preview may be limited by your %1$sImport Settings.%2$s
sk: Počet udalostí dostupných v náhľade môže byť limitovaný podľa %1$sImport Settings.%2$s

en: The online course platform created by e-learning experts.
sk: Platforma online kurzov vytvorená odborníkmi na e-learning.

en: The organizer description
sk: Popis organizátora

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
sk: Vyberte stav udalosti

en: The request was sent insecurely.
sk: Požiadavka bola odoslaná nezabezpečene.

en: The request wasn't sent from this tab.
sk: Požiadavka nebola odoslaná z tejto záložky.

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
sk: Deň

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
sk: Zoznam

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
sk: Mesiac

[ctx: The text used for the link to the event archive in the admin post tag list.]
en: %s View
sk: Zobraziť %s

en: There are no fields set up for this tab yet.
sk: Doposiaľ neexistujú polia pre túto záložku.

en: There is a solution for every problem
sk: Na každý problém existuje riešenie

en: There were no results found for %s.
sk: Pre %s sa nenašli žiadne výsledky.

en: There were no results found for this view.
sk: Nič sme nenašli tento mesiac.

en: There were no results found.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: This %s has passed.
sk: Táto %s už prebehla.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
sk: Kalendár je vytvorený pomocou Kalendára udalosti.

en: This extension adds a set of block patterns for events to the WordPress block editor.
sk: Toto rozšírenie pridáva sadu vzorov blokov pre udalosti do editora blokov WordPress.

en: This extension allows you to add custom HTML content to the top of the Community submission form.
sk: Toto rozšírenie vám umožňuje pridať vlastný obsah HTML do hornej časti formulára na odoslanie udalostí komunity.

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
sk: Informácia slúži len ako poučenie a nie právne rada.

en: This information serves as a guide on what sections need to be modified due to usage of The Events Calendar and its Add-ons.
sk: Informácia slúži ako prehľad sekcií, ktoré musia byť pozmenené vďaka používaniu Kalendáru udalostí a jeho doplnkov.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
sk: Tu je možné upraviť všetky globálne sieťové nastavenia pre Kalendár podujatí.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
sk: Táto voľba dovoľuje automatické premiestnenie starších udalostí do koša

en: Three months
sk: Tri mesiace

en: Three weeks
sk: Tri týždne

en: Thu
sk: Štv

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Ticket sales and RSVPs will be paused until migration is complete.
sk: Predaj lístkov a potvrdenia účasti budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Ticket sales, RSVPs, and automatic imports will be paused until migration is complete.
sk: Predaj lístkov, potvrdenia účasti a automatické importy budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Ticket sales, RSVPs, and event submissions will be paused until migration is complete.
sk: Predaj vstupeniek, potvrdenia účasti a odosielanie udalostí budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Ticket sales, RSVPs, event submissions, and automatic imports will be paused until migration is complete.
sk: Predaj vstupeniek, potvrdenia účasti, odosielanie udalostí a automatický import budú pozastavené, kým sa nedokončí migrácia.

en: Tickets
sk: Vstupenky

en: Time &amp; Date
sk: Čas &amp; dátum

en: Time Range Separator
sk: Oddeľovač rozsahu času

en: Time Zone:
sk: Časové pásmo:

en: Time range separator
sk: Oddeľovač časového rozsahu

en: Time zone
sk: Časová zóna

en: Time zone mode
sk: Režim Časovej zóny

en: Time:
sk: Čas:

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
sk: Ladenie

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
sk: Upravovanie

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
sk: Údržba

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
sk: Zobrazenie

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
sk: Ak chcete dokončiť túto hlavnú aktualizáciu kalendára, musíte migrovať svoje udalosti do nového systému ukladania údajov. Po dokončení migrácie môžete využívať všetky skvelé nové funkcie 6.0!

en: To safely cancel the migration, we need to reverse the process on any data that has already been modified. Your site will remain in maintenance mode until we have safely reversed the process.
sk: Ak chcete bezpečne zrušiť migráciu, musíme obrátiť proces na všetky údaje, ktoré už boli upravené. Vaša stránka zostane v režime údržby, kým tento proces bezpečne nezvrátime.

en: Today
sk: Dnes

en: Total events migrated:
sk: Celkový počet migrovaných udalostí:

en: Total events previewed:
sk: Celkový počet zobrazených udalostí:

en: Translations
sk: Preklady

en: Transparent
sk: Transparentné

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Troubleshoot
sk: Riešenie problémov

en: Troubleshooting
sk: Riešenie problémov

en: Troubleshooting Page
sk: Stránka riešenia problémov

en: Trusted to power learning programs for major universities, startups, entrepreneurs, and bloggers worldwide.
sk: Spoľahlivé na podporu vzdelávacích programov pre veľké univerzity, startupy, podnikateľov a blogerov po celom svete.

en: Tue
sk: Uto

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turks and Caicos Islands
sk: Turks a Caicos

en: Two months
sk: Dva mesiace

en: Two weeks
sk: Dva týždne

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Undo
sk: Späť

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
sk: Spojené kráľovstvo

en: United States
sk: Spojené štáty americké

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Unknown Column
sk: Neznámy stĺpec

en: Unknown or not set
sk: Neznáme alebo nenastavené

en: Unknown strategy applied to this event.
sk: Na túto udalosť bola použitá neznáma stratégia.

en: Unnamed Venue
sk: Nepomenované miesto udalosti

en: Unsupported
sk: Nepodporovaný

en: Upcoming %s
sk: Nadchádzajúce %s

en: Upgrade
sk: Aktualizovať

en: Upgrade FAQ
sk: Nadstavba Často kladených Otázok

en: Upgrade Plugin
sk: Aktualizovať modul

en: Upgrade is not Available
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii

en: Upgrade your %1$s
sk: Upgrade tvoj %1$s

en: Upgrade your event data storage system.
sk: Inovujte svoj systém ukladania údajov o udalostiach.

en: Upgrade your events
sk: Inovujte svoje udalosti

en: Upload
sk: Nahrať

en: Uruguay
sk: Uruguaj

en: Use manual time zones for each event
sk: Nastavovať časovú zónu pre každú udalosť

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from Eventbrite.
sk: Použite filtre na zúženie počtu udalostí, ktoré sa previedli z Eventbrite.

en: Use this image
sk: Použiť tento obrázok

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
sk: Zdieľať dáta kalendára cez Google Calendár, Apple iCal alebo inú kompatibilnú aplikáciu

en: Valid Key! Expires on %s
sk: Platný kľúč! Platnosť končí %s

en: Value
sk: Hodnota

en: Venue
sk: Miesto udalosti

en: Venue Address
sk: Adresa miesta udalosti

en: Venue Address 2
sk: Adresa miesta udalosti 2

en: Venue City
sk: Mesto miesta konania

en: Venue Country
sk: Krajina miesta udalosti

en: Venue Description
sk: Popis miesta

en: Venue Name
sk: Názov miesta udalosti

en: Venue Phone
sk: Telefón miesta udalosti

en: Venue Settings
sk: Nastavenia miesta podujatia

en: Venue State/Province
sk: Štát/Región miesta udalosti

en: Venue Website
sk: Stránka miesta udalosti

en: Venue Zip
sk: PSČ miesta udalosti

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
sk: Informácie o mieste konania: názov, adresa, mesto, krajina, štát, poštové smerové číslo, telefónne číslo, webová stránka, zemepisné súradnice (šírka a dĺžka)

en: Venue location map
sk: Mapa miesta konania

en: Venues
sk: Miesto konania

en: Version Compatibility
sk: Kompatibilita verzií

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: View
sk: Zobraziť

en: View %s
sk: Zobraziť %s

en: View All Add-Ons
sk: Zobraziť všetky doplnky

en: View Calendar
sk: Zobraziť kalendár

en: View Events
sk: Zobraziť udalosti

en: View Filters
sk: Zobraziť filtre

en: View My Calendar
sk: Zobraziť môj kalenár

en: View article
sk: Zobraziť článok

en: View the error report
sk: Zobraziť správu o chybe.

en: View the migration report
sk: Zobraziť správu o migrácii

en: View your calendar
sk: Zobraziť môj kalenár

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Views Navigation
sk: Navigácia zobrazení

en: Virgin Islands (British)
sk: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
sk: Americké Panenské ostrovy

en: Virginia
sk: Virgínia

en: WP Cron enabled
sk: WP Cron povolený

en: Wallis and Futuna Islands
sk: Ostrovy Wallis a Futuna

en: Warnings and errors
sk: Upozornenia a chyby

en: We are canceling your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
sk: Rušíme migráciu vašej stránky na nový systém. Počas tohto obdobia %1$sy nemôžete vytvárať, upravovať ani spravovať svoje udalosti%2$s. Váš kalendár bude stále viditeľný na vašom webe, ale niektoré akcie frontendu budú pozastavené.

en: We are reversing your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
sk: Migrácia vašej stránky na nový systém. Počas tohto obdobia %1$sy nemôžete vytvárať, upravovať ani spravovať svoje udalosti%2$s. Váš kalendár bude stále viditeľný na vašom webe, ale niektoré akcie frontendu budú pozastavené.

en: We can help with that
sk: Môžeme s tým pomôcť

en: We detected an event that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. This issue must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed the problematic event, re-run the migration preview to make sure your site is ready to go.
sk: Zistili sme udalosť, ktorú nie je možné správne migrovať. Viac informácií nájdete v prehľade nižšie. Tento problém musíte vyriešiť skôr, ako budete môcť migrovať svoje stránky. Po aktualizácii alebo odstránení problematickej udalosti znova spustite ukážku migrácie, aby ste sa uistili, že je váš web pripravený na spustenie.

en: We detected one or more events that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. These issues must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed problematic events, please re-run the migration preview.
sk: Zistili sme jednu alebo viac udalostí, ktoré nie je možné správne migrovať. Viac informácií nájdete v prehľade nižšie. Tieto problémy musíte vyriešiť skôr, ako budete môcť migrovať svoje stránky. Po aktualizácii alebo odstránení problematických udalostí znova spustite ukážku migrácie.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
sk: Naše zľavy posielame našim hlavným užívateľom cez odber noviniek.

en: We'll scan your events and let you know how long your migration will take. The preview runs in the background, so you'll be able to continue using your site.
sk: Skontrolujeme vaše udalosti a dáme vám vedieť, ako dlho bude migrácia trvať. Ukážka beží na pozadí, takže budete môcť naďalej používať svoj web.

en: We're scanning your existing events so you'll know what to expect from the migration process. You can keep using your site and managing events. Check back later for the next step of migration.
sk: Skenujeme vaše existujúce udalosti, aby ste vedeli, čo môžete od procesu migrácie očakávať. Svoju stránku môžete naďalej používať a spravovať udalosti. Vráťte sa neskôr, kde nájdete ďalší krok migrácie.

en: We're sorry to see you go.
sk: Je nám ľúto že odchádzate.

en: We've completely revamped the way event information is stored on your site's database. Upgrade now to take advantage of faster calendar load times and improved performance. As with any significant site change, we recommend %screating a site backup%s before beginning the migration process.
sk: Úplne sme prepracovali spôsob, akým sa informácie o udalostiach ukladajú do databázy vašej lokality. Inovujte teraz a využite rýchlejšie časy načítania kalendára a lepší výkon. Ako pri každej významnej zmene lokality, odporúčame %s vytvoriť zálohu lokality %s pred začatím procesu migrácie.

en: Website
sk: Web stránka

en: Website:
sk: Webstránka:

en: Wed
sk: Str

en: Wednesday
sk: Streda

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to The Events Calendar
sk: Vitajte v Kalendári udalostí

en: West Virginia
sk: Západná Virginia

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: We’ve detected that your site was still using our legacy calendar design. As part of the update to The Events Calendar 6.0, <strong>your calendar was automatically upgraded to the new designs.</strong>
sk: Zistili sme, že váš web stále používa náš starý dizajn kalendára. V rámci aktualizácie Kalendára udalostí 6.0 <strong>váš kalendár bol automaticky inovovaný na nový dizajn.</strong>

en: We’ve put together a video tutorial showing how to create events with Tickets using our plugins. Click on the link in the link in the title to learn more.
sk: Zostavili sme videonávod, ktorý ukazuje, ako vytvárať udalosti pomocou lístkov pomocou našich doplnkov. Kliknutím na odkaz v odkaze v nadpise sa dozviete viac.

en: What personal data we collect and why we collect it
sk: Ktoré osobné údaje zbierame a prečo

en: Where We Send Your Data
sk: Kam posielame vaše údaje

en: Where is this event happening? Select or create a location.
sk: Kde sa koná udalosť? Vyberte alevo vytvorte polohu.

en: Where's my calendar?
sk: Kde je môj kalendár?

en: Yemen
sk: Jemen

en: Yes
sk: Áno

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
sk: Používate verziu %s  a zaslúžite si objatie :-)

en: You are up to date!
sk: Aktualizovaný!

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
sk: Používate The Events Calendar integrovaný kľúč API služby Google Maps.

en: You can sell tickets using our built-in e-commerce option, or upgrade to Event Tickets Plus to use ecommerce plugins such as WooCommerce.
sk: Vstupenky môžete predávať pomocou našej vstavanej možnosti elektronického obchodu alebo inovovať na Event Tickets Plus a používať doplnky elektronického obchodu, ako je WooCommerce.

en: You don't have permission to do that.
sk: Nemáte práva pre vykonanie.

en: You have not connected Event Aggregator to Eventbrite
sk: Nepripojili ste agregátor udalostí k Eventbrite

en: You must select at least one view.
sk: Musíte vybrať aspoň jedno zobrazenie.

en: You must update your version of Events Calendar Pro for access to calendar upgrades.
sk: Ak chcete získať prístup k aktualizáciám kalendára, musíte aktualizovať svoju verziu Kalendára udalostí Pro.

en: You need to connect to Eventbrite for Event Aggregator to work properly
sk: Potrebujete sa pripojiť k Eventbrite, aby agregátor udalostí pracoval správne

en: You need to upgrade!
sk: Potrebujete upgrade!

en: You should include the information below in the correct sections of you privacy policy.
sk: Informácie nižšie by ste mali zahrnúť do vhodnej sekcie zásad ochrany osobných údajov.

en: You've requested a non-existent tab.
sk: Požadujete neexistujúcu záložku.

en: Your calendar’s design has changed
sk: Vzhľad vášho kalendára sa zmenil

en: Your email
sk: Váš email

en: Your form had the following errors:
sk: Váš formulár obsahuje nasledovné chyby:

en: Your license is invalid
sk: Vaša licencia je neplatná

en: Your site could not be safely migrated to the new events system.
sk: Vaše stránky sa nepodarilo bezpečne migrovať do nového systému udalostí.

en: Your site is now using the upgraded event data storage system. Go ahead and %1$scheck out your events%2$s or %3$sview your calendar.%2$s
sk: Váš web teraz používa inovovaný systém ukladania údajov udalostí. Pokračujte a %1$s skontrolujte svoje udalosti %2$s, alebo %3$s zobrazte svoj kalendár.%2$s

en: Your system doesn't allow us to run a preview, but you can still try a migration. During migration, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
sk: Váš systém nám neumožňuje spustiť ukážku, ale stále môžete skúsiť migráciu. Počas migrácie %1$ssi nebudete môcť vytvárať, upravovať ani spravovať svoje udalosti.%2$s Váš kalendár bude stále viditeľný na vašej lokalite.

en: Zip / postal code
sk: PSČ

[ctx: add new on admin bar]
en: Aggregator Record
sk: Záznam agregátora

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
sk: Záznamy agregátora

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
sk: Denne

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
sk: Každých 15 minút

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
sk: Každých 30 minút

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
sk: Každú hodinu

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
sk: Mesačne

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
sk: Týždenne

en: all
sk: všetky

[ctx: all events slug]
en: all
sk: všetky

en: all time
sk: po celý čas

en: and
sk: a

en: at
sk: o

en: category
sk: kategória

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
sk[0]: %s Kategória
sk[1]: %s Kategórie
sk[2]: %s Kategórií

en: click here
sk: kliknite sem

en: click here to edit it
sk: kliknite sem pre editáciu

[ctx: column name]
en: Frequency
sk: Frekvencia

[ctx: column name]
en: Last Import
sk: Posledný import

[ctx: column name]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: column name]
en: Type
sk: Typ

[ctx: column name]
en: When
sk: Kedy

en: day
sk: deň

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
sk: %1$s %2$s

en: deactivated
sk: deaktivovať

en: delete
sk: zmazať

[ctx: deprecation of legacy views]
en: The legacy calendar views are deprecated and will be fully removed in an upcoming release. You should %1$s now to prevent issues when The Events Calendar 6.0 is released. %2$s.
sk: Staršie zobrazenia kalendára sú zastarané a budú úplne odstránené v nadchádzajúcom vydaní. Teraz by ste mali %1$s, aby ste predišli problémom po vydaní Kalendára udalostí 6.0. %2$s.

en: event
sk: udalosť

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
sk: Neúspešný

[ctx: event aggregator status]
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Neuspešný <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Neuspešné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Neuspešné <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
sk: Čakajúci

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
sk: Rozvrh

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule <span class="count">(%s)</span> | Schedule <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Naplánovaný <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Naplánované <span class="count">(%s)</span>

en: events
sk: udalosti

[ctx: featured events slug]
en: featured
sk: odporúčaný

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
sk: Odporúčané %s

en: g:i a
sk: G:i

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
sk: Udalosti pre %s

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
sk: Pripojiť k Eventbrite

[ctx: linked text for plugin add-ons]
en: Check 'em out!
sk: Skontrolujte ich!

en: list
sk: zoznam

[ctx: log engines]
en: None currently available
sk: Žiadne momentálne dostupné

[ctx: log selector]
en: None currently available
sk: Žiadne momentálne dostupné

en: month
sk: mesiac

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
sk: %1$s %2$s

en: new
sk: nový

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sk: s menom funkcie:

[ctx: not available]
en: n/a
sk: nedostupný

en: one month
sk: jeden mesiac

en: one week
sk: jeden týždeň

en: opens in a new window
sk: Otvorí sa v novom okne

en: organizer
sk: organizátor

en: page
sk: stránka

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
sk: %1$s z %2$s

en: past
sk: uplynulo

[ctx: post type general name]
en: Aggregator Records
sk: Záznamy agregátora

[ctx: post type singular name]
en: Aggregator Record
sk: Záznam agregátora

en: queued
sk: V poradí

en: reactivated
sk: reaktivovať

[ctx: record]
en: Add New
sk: Pridať nový

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetky <span class="count">(%s)</span>

en: remove
sk: odstrániť

en: see all
sk: vidieť všetko

[ctx: separator between date and time]
en:  at
sk:  o

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
sk:  a

en: three months
sk: tri mesiace

en: timezone settings
sk: nastavenia časového pásma

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
sk: Zmeniť súčasný čas, ktorý sa zobrazuje v kalendári.

en: to create your own free Google Maps API key.
sk: vytvoriť vlastný kľúč API služby Mapy Google zadarmo.

en: to learn more about using it with The Events Calendar
sk: pre zistenie viacerých informácií o použití s The Events Calendar

en: today
sk: dnes

en: two months
sk: dva mesiace

en: two weeks
sk: dva týždne

en: unknown
sk: neznáme

en: unknown date
sk: neznámy dátum

en: upcoming
sk: čoskoro

en: updated
sk: aktualizovaný

en: venue
sk: lokalita

en: venues
sk: lokality
